Rak - Horoskop na rok 2014

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Rak je vodní znamení, které je navíc pod vlivem měsíčních fází. Tyto aspekty způsobují jeho typickou melancholii, zádumčivost a střídání nálad. Jsou velice citlivými jedinci, lehce zranitelní a křehcí. Pod maskou tvrdosti a odmítání často skrývají své jemné nitro.  Jsou mistry v porozumění druhým lidem a bývají empatičtí. Nechodí obvykle prošlapanými cestičkami, často hledají svá vlastní, originální a kreativní řešení problémů a vzniklých životních situací. Mívají velkou fantazii, někdy před světem utíkají do své pevné ulity. Rakům se někdy stává, že zejména v náročnějších životních obdobích se upoutají na minulost více, než je zdrávo. Může to způsobovat jejich zádumčivost, netečnost, podléhání splínům a depresím. Cítí-li se však ve společnosti dobře a bezpečně, pak bývají zábavnými, milými a oblíbenými společníky.  Jsou ambiciózní, když se jim podaří jednat s větším nadhledem a liberálněji, než je jejich přirozenost, pak bývají i úspěšní. Přes svoji vrozenou skromnost bývají na své úspěchy náležitě hrdí.

ŽENA RAK

Ženy a dívky zrozené v Raku jsou citlivé a smyslné bytosti. Jsou zasněné, intuitivní, silně emotivní, ale zároveň dokážou být razantní a ženou činu. Bývají ekonomicky a finančně šetrné, neutrácí za zbytečnosti, svoje investice dobře promýšlí a často myslí na zadní kolečka. Sociálně preferují dlouhodobé ověřené vztahy, mají rády tradice. Pokud je partnerský vztah naplněn, pak jsou oddanými pečujícími a milujícími partnerkami, které ke svému protějšku silně přilnou.

MUŽ RAK

Muž narozený v Raku má silný ochranitelský instinkt. Tito muži se chovají spontánně, ale jsou stálými partnery vhodnými pro manželství.  O svoji rodinu se vzorně starají a rovněž mají snahu ji co nejlépe ji zabezpečit.  Jejich chování se někomu může zdát povýšenecké, drzé, ale pod ochrannou slupkou skrývají zranitelné srdce, které jen tak někomu neodhalí.  Nefungující vztah je pro ně katastrofou, pro nešťastnou lásku se dokážou trápit i několik let.    

Horoskop na rok 2014 pro Raky

V roce 2014 čeká Raky celkový rozmach a také další nové příležitosti. Tito jedinci budou mít potřebu se více rozpínat. V nadcházejícím roce dostanou příležitost hlavně ti z Raků, kteří na sobě již dříve pracovali, mají obchodní talent a umějí se prodat. Tito zrozenci by si však měli dát pozor na to, aby byli dostatečně ohleduplní ke svému okolí a pomoc blízkých lidí nepovažovali za samozřejmost. Pro Raky bude v tomto roce také důležité téma rodičovství, budou si muset uvědomit svou zodpovědnost nejen vůči dětem, ale také vůči svým rodičům. Také partnerské vztahy Raků projdou revizí. Raci si uvědomí, že láska kvete v každém věku a že k partnerství je třeba chovat se zodpovědně. Velkým tématem tohoto roku bude pro Raky rovněž finanční otázka. Pozor na nesmyslné investice, zábavní podniky a hazardní hry. Svoje výdaje si dobře hlídejte a také buďte opatrní na nezaplacené účty.  

Horoskop na leden 2014: Je vhodné období pro důležitá rozhodnutí a uzavíraní smluv. V tomto roce budete velmi plodní.

Horoskop na únor 2014: V tomto roce budou muset Raci zvážit svoji finanční situaci a hledat nové zdroje.

Horoskop na březen 2014: Budete si užívat společenský život a oslavy.

Horoskop na duben 2014: Buďte v harmonii se svým okolím a pečujte o sebe i svoji rodinu.

Horoskop na květen 2014: Rozdávejte pochopení a lásku a radujte se s těmi, kteří jsou tu s Vámi.

Horoskop na červen 2014: Je vhodný čas na relaxaci a cestování. V měsíci červnu budete velice intuitivní.

Horoskop na červenec 2014: Je skvělé období pro sebeprosazení. Nebojte se a budete velmi úspěšní.

Horoskop na srpen 2014: Užívejte si s rodinou a pozor na peníze. Nikomu nepůjčujte, ani těm nejbližším.

Horoskop na září 2014: Užívejte si zbytek léta, přihlaste se na nějaký kurz nebo dokonce sami nějaký zorganizujte.

Horoskop na říjen 2014: Pozor na náladovost a netrpělivost.

Horoskop na listopad 2014: Je ten pravý čas utužovat partnerské vztahy a nezadaní Raci dostanou příležitost se seznámit.

Horoskop na prosinec 2014: Udělejte si pořádek v partnerském vztahu. To, co bylo nepoctivé, se teď ukázalo a Vy se k tomu budete muset postavit čelem, ať chcete nebo ne.