Ryby - Horoskop na rok 2014

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zrozenci ve znamení Ryb bývají citliví a senzitivní jedinci, kteří svojí křehkost maskují různými přetvářkami. Proto je někdy těžké poznat jejich pravou podstatu, ale každopádně se jedná o mimořádně zranitelné jedince. Mívají obětavou a jemnou povahu, duší jsou romantici a někdy hůře zvládají tvrdou realitu života. Mají dar empatie a porozumění druhým, rády pomáhají ostatním, jejich poddajnost však někdy může způsobovat, že je lehce ovlivnitelný až manipulovatelný. Ve společnosti se spíše drží v pozadí, nerady na sebe přespříliš poutají pozornost.

ŽENA RYBY

Ženy zrozené ve znamení Ryb působí velice jemně a žensky. Leccos se jí může dotknout, v nitru však bývá velice silnou osobností.  Ví, co chce a dokáže se o sebe postarat, zároveň je však mírná a nekonfliktní.  Žena Ryba bývá muži žádaná a obletovaná. Ona si však pečlivě a dlouho vybírá. Od partnera potřebuje, aby jí především poskytl jistotu a oporu. Potom je schopna vybudovat láskyplný a pevný vztah.  Někdy tato žena bývá pro muže záhadná, je ostýchavá a zranitelná, její strach z okolí ji dokonce někdy může dohnat až do samoty.

MUŽ RYBY

Muži narození v Rybách mívají svůj vnitřní svět, který sice nedávají na odiv okolí, ale může se navenek projevovat občasnými rozkolísanými náladami.  Někdy může působit pasivním až laxním dojmem, ale když se chytí příležitosti, pak bývá úspěšný.  Pokud si stanoví cíl a má vidinu úspěchu, pak dokáže být i velmi cílevědomý. Má rád umění a duchovní nauky. Je závislý na svém domácím prostředí, kde se cítí bezpečně a v pohodlí. Někdy bývají trochu nepraktičtí.

Horoskop na rok 2014 pro Ryby

V minulém roce 2013 se měli zrozenci ve znamení Ryb zaměřit především na svůj osobní rozvoj a věnovat se nějakému druhu sebevzdělávání. V tomto roce je pro ně velice důležité, aby převzali vládu nad kormidlem svého života a začali být praktičtější. To znamená, že budou muset začít plnit slovo, plnit své povinnosti a vnímat realitu, a to hlavně v mezilidských vztazích. Pozor by si Ryby měly dávat na všechna svá rozhodnutí kolem smluv a financí. Tento rok bude na tyto zrozence poměrně přísný. Měly by si udělat pořádek ve svém bydlení a zamyslet se nad tím, zda nespolupracují s lidmi, kteří jejich dobroty a ochoty se rozdat zneužívají. Pokud Vás něco láká, pak se do toho hned pusťte. Dnešní svět nabízí mnoho možností a bylo by škoda o ně přijít, jen z důvodu nedostatku odvahy. Je možné, že rok 2014 přinese Rybám změny v oblasti spolupracovníků. Co se týká zdravotního stavu, tak věnujte dostatečnou péči svému lymfatickému a oběhovému systému.  Posilujte také svoji imunitu a věnujte se preventivním opatřením v ohledu zdraví.

Horoskop na leden 2014: Pracujte na tom, co Vás baví a zamyslete se nad lidmi, se kterými spolupracujete. Jsou to skutečně ti praví?

Horoskop na únor 2014: Nebojte se už konečně nových věcí a vystupte ze svojí zóny pohodlí.

Horoskop na březen 2014: Přemýšlejte o možnostech sebeprosazení. Nebojte se přemýšlet o svých snech a o tom, co by Vás bavilo.  

Horoskop na duben 2014: Pokuste se zlepšit vztahy s rodinou a pracujte na kompromisech. Spory a hádky ještě nikdy nic nevyřešili.

Horoskop na květen 2014: Dopřejte si klid a odpočinek, jen tak totiž můžete vymyslet nové a originální myšlenky.

Horoskop na červen 2014: Každý den k sobě buďte milí. Odměňujte se, nekárejte se a nekritizujte sebe i okolí přes míru.

Horoskop na červenec 2014: Hlídejte si zdraví. Hrozí Vám alergie a potíže se zažíváním.

Horoskop na srpen 2014: Radou pro měsíc srpen je užít si dostatek odpočinku a pobytu v přírodě.

Horoskop na září 2014: Zaměřte se na nové výzvy a pro dny budoucí si udělejte plán, který budete plnit kousek po kousku.

Horoskop na říjen 2014: Převezměte zodpovědnost nad svým životem a svými slovy i skutky.

Horoskop na listopad 2014: Věřte si a nenechte se zatlačit do kouta. Udělejte vše pro to, abyste měli dobré vztahy a dostatečně komunikovali.

Horoskop na prosinec 2014: Udržujte klid a nepropadněte předvánočním nervům a chaosu.